درباره ما

30 سال پیش آقای ابراهیم جوادپور، کارش را با ارائه خدمات در حوزه تعمیرات استارت و دینام ماشین آغاز کرد، ایشان در کنار ارائه خدمات استارت و دینام، خدماتی نیز در حوزه باتری ماشین به مشتریان خود ارائه می‌داد، اما به علت گستردگی کار باطری، تصمیم گرفت تا با تمرکز بر ارائه خدمات تخصصی باتری، احساس رضایت بیشتری را در همشهریان و مشتریان خود فرهم آورد.
امداد باطری جوادپور در مرحله نخست با عرضه محصولات شرکت ییگیت آکوی ترکیه گامی بلند در جلب رضایت مشتریان برداشت و به موفقیت چشمگیری در فروش دست یافت. سپس با روند رو به رشد صنعت و تولیدات با کیفیت داخلی در حوزه باتریسازی، آقای جوادپور برای حمایت از تولید داخلی و کالای ملی، با شرکت‌های باتریسازی داخلی چون سپاهان و صبا باتری شروع به همکاری کرد.
البته ما معتقدیم در راستای خدمت‌رسانی، باید هر دو طرف را دید و به بهانه تولید ملی، نباید هر کالایی را عرضه کرد. بنابراین ما با دقت بین تولید های داخلی باتری های با کیفیت و مرغوب ایرانی را برای مشتریان خود انتخاب کردیم و برای فروش در مجموعه خود موجود کردیم.
کم کم ما برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، خودرو ای امداد رسانی موجود کردیم که باتری ماشین را به صورت رایگان در سریع ترین زمان به محل مشتری ببرند و به صورت رایگان باتری او را روی خودرویش نصب کنند.
سپس با افزایش مشتریان خود تعداد خودروهای خود را بیشتر کردیم تا بتوانیم در هر ناحیه ای از مشهد برای کمک در سریع ترین زمان به محل آنها برسیم.
هدف ما کسب رضایت مشتریان خود است و همیشه در حال به روز رسانی خدمات خود در مسیر نیاز آنها هستیم.

مهمترین اصل را در کسب و کار خود رعایت میکنیم؛ اصلی که می‌گوید:«مشتری باز می‌گردد.»